Úvod » Převodníky, enkodéry

Převodníky, enkodéry

Řadit podle 
Výrobce  

HA5 12G: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI signálu. Option - optical SPF výstup (výstupy) pro přenos signálu na dlohé vzdálenosti (až 10km).
20 660 Kč



Hi-5 12G: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata dle HDMI v2.0 a CTA-861-G standardů.
20 660 Kč



HA5 12G T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 1x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
25 720 Kč



HA5 12G 2T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně dvoukanálového Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 2x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
30 780 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Rx SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
25 720 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber TR SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
30 780 Kč



RovoRx-HDMI | UltraHD/HD HDBaseT přijímač Vzdálené ovládání a zobrazení nádherného UltraHD/HD videa (nekomprimovaného) z RovoCam pomocí RovoRX-HDMI a RovoControl.   RovoRX-HDMI je UltraHD/HD HDBaseT přijímač pro RovoCam. Podpora vyšších zobrazovacích frekvencí HDBaseT, integrované HDMI a audio pro UltraHD a HD workflow.   Přenos broadcast videa až do vzdálenosti 100m po standardní Ethernet
13 060 Kč



RovoRx-SDI | UltraHD/HD HDBaseT přijímač (6G/3G SDI + HDMI) Vzdálené ovládání a zobrazení nádherného UltraHD/HD videa (nekomprimovaného) z RovoCam pomocí RovoRX-SDI a RovoControl. RovoRX-SDI je UltraHD/HD HDBaseT přijímač pro RovoCam. Podpora vyšších zobrazovacích frekvencí HDBaseT, integrované čtyři 6G/3G SDI výstupy, HDMI a audio pro UltraHD a HD workflow. Přenos broadcast videa až do
25 670 Kč



Hi5-PLUS : 3G/HD/SD-SDI na HDMI Video a Audio Converter AJA Hi5 PLUS slouží k převodu 3G/HD/SD-SDI na HDMI pro zobrazení studiového signálu na levných LCD monitorech. 8 kanálů embedovaného SDI audia je převedeno na HDMI. Hi5 navíc poskytuje dva kanály audia na RCA pro odposlech zvuku. Převodník je průchozí pro další využití SDI signálu. Hi5 PLUS obsahuje i konverzi PsF signálů na progresivní,
10 550 Kč



T-TAP: 10-bit, SD, HD a 2K výstup pro MAC T-TAP™ od AJA přináší video profesionálům kompaktní zařízení napájené přes Thunderbolt™ umožňující vysoce kvalitní 10-bit SD, HD a 2K video výstup s embedovaným zvukem (Mac).
8 390 Kč



U-TAP HDMI: 16-bit, SD, HD SDI vstup pro PC i MAC U-TAP™ od AJA je kompaktní zařízení napájené přes USB 3.0 umožňující video profesionálům vysoce kvalitní 16-bit SD, HD záznam videa s embedovaným zvukem (PC/Mac). Kompatibilní se SKYPE, FaceTime, Adobe Connect, VLC, Wirecast, Vmix, ...
9 300 Kč



U-TAP SDI: 16-bit, SD, HD SDI vstup pro PC i MAC U-TAP™ od AJA je kompaktní zařízení napájené přes USB 3.0 umožňující video profesionálům vysoce kvalitní 16-bit SD, HD záznam videa s embedovaným zvukem (PC/Mac). Kompatibilní se SKYPE, FaceTime, Adobe Connect, VLC, Wirecast, Vmix, ...
9 300 Kč



MTcxODA2O