O NÁS, KONTAKTY

GIO s.r.o (DigitalVideo.CZ)
Servisní a kontaktní prostory firmy se nyní nacházejí na Praze 5.

Adresa Kontakt
GIO s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle
tel.: obchod 261215064, 602424369
servis 261215066, 724263803
fax: 251818904


obchod@gio.cz - obchod, návrhy, info
servis@gio.cz - technická podpora, servis
Otevírací doba Doprava
pondělí - pátek: 8.30 - 17.00Autem:
Jeďte po Strakonické ulici směrem na Strakonice, za benzínovou pumpou Robin Oil odbočte o 180st.  doprava (ulice označena jako slepá) a jeďte zpět proti Strakonické. Po cca 100metrech minete po pravé straně podchod pro chodce, poté podjedete dva železniční mosty a za druhým mostem se dáte o 180st. doleva do cca 2metry vysokého kopce. V tuto chvíli již vidíte naši firmu.
Autobusem:
Z autobusového nádraží Smíchov jeďte autobusem číslo 241, 243, 129, 255, 172 nebo 244 dvě stanice , zastávka Malá Chuchle. Vystupte, sejděte vpravo po chodníku na silnici a vydejte se cca 150 metrů zpět proti směru kterým jste přijeli. Za prvním železničním mostem odbočte doleva a následně doprava. Podejděte další most a vyjdete přímo před naší firmou.

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám představit firmu GIO s.r.o.. Naším hlavním zaměřením jsou zařízení na digitální zpracování videa a zvuku. S nástupem digitální techniky do zpracování videa se objevily zcela nové požadavky na znalosti jak z klasické videotechniky, tak ze světa počítačů. Naše společnost působí na trhu systémů pro digitální zpracování videa již od r. 1992 s výhradním zaměřením pouze na daný obor. Dlouholetou specializaci a zkušenosti se systémy digitálního zpracování videa jsme v minulosti uplatňovali převážně v profesionální oblasti. S nástupem nových digitálních technologií a postupného cenového zpřístupňování oslovujeme našimi službami mimo zákazníků profesionální sféry i uživatele semiprofesionální nebo vyšší uživatelské třídy.

Společnost GIO s.r.o. má působiště v Praze. Zkušenosti a odborná znalost zaměstnanců naší firmy jsou zárukou kvalitních služeb nadstandardní úrovně. Abychom si vytvořili podmínky pro naplnění této filozofie nabízíme kompletní systémy (“na klíč”) se záručním servisem u zákazníka do 48h po celé české republice.

Společnost GIO...digital video je autorizovaným distributorem firem Avid, Matrox, Focus Enhancements, FAB a řady dalších... Neustálý kontakt s výrobci nabízených produktů nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům služby na odpovídající úrovni. Nabízená zařízení pokrývají celý rozsah od multimediálních systémů pro tvorbu profesionálních prezentací až po “broadcast” střihové systémy. Mimo vlastních editačních systémů nabízíme i kompletní dodávky s profesionálními periferiemi (videokamery, videorecordery, monitory) a ostatními doplňky. Samozřejmostí dodávky vyšších systémů je i instalace a zaškolení obsluhy v místě uživatele (rozsah dle typu systému).

Těšíme se na další kontakt s Vámi.

NDhkZWE