Úvod » FOCUS (VITEC) » FOCUS FS-H70 SDI WiFi Portable Proxy Recorder


        

FOCUS FS-H70 SDI WiFi Portable Proxy Recorder

 

Číslo produktu: ASYF-H70
Výrobce: FOCUS (VITEC)
:
29 920 Kč (cena uvedena bez 21% DPH)

FOCUS FS-H70 Portable Proxy Recorder - zdarma WiFi option

Navrženo pro video profesionály, Focus FS-H50/H60/H70 lehký robustní přenosný rekordér s množstvím funkcí. Focus FS-H50/H60/H70 zjednodušuje akviziční workflow se simultánním nahráváním H.264 klipů. Velmi kvalitní proxy klipy lze bezprostředně bez překódování  streamovat do mobilních zařízení či uploadovat do sítí pro další použití. Kompaktní profesionální rekordér Focus FS-H50/60/70 disponuje širokou škálou rozlišení až do 1080p30 s datovými toky až 8Mb/s. Tři spřízněné modely FS-H50, FS-H60 a FS-H70 se liší vstupním rozhraním kompozit (FS-H50), HDMI (FS-H60), HD-SDI (FS-H70). Přenosný Focus FS-H50/60/70 může být připojen na všechny profesionální videokamery či ostatní zdroje videa (DSLR, video matice, POV kamery, broadcast streamy). Umožňuje záznam až 650hodin obsahu na standardní 32GBSDHC kartu, podporuje standardní kontejnery jako Quicktime MOV, MP4, AVCHD.


Nahrané klipy lze přenést přes internet (Wi-Fi) či přes zmiňovanou SDHC kartu. S Wi-Fi optionem můžete zobrazit náhled nahrávaného videa, kopírovat nahrané soubory, ovládat a nastavovat vlastní rekordér. Součástí balení je i FS-Remote sw – intuitivní uživatelská aplikace pro detekci, ovládání, sledování jednoho či více FS-H rekordérů (MAC i PC). VITEC poskytuje zároveň API rozhraní pro začlenění FS-H rekordérů do vlastní aplikace.

Přednosti produktu

  • Kompletní sada vstupů; Composite (FS-H50), HDMI s loop-through (FS-H60), nebo SDI s loop-through (FS-H70)
  • Souborová kompatibilita s populárními smartphony, tablety, počítači a NLE střižnami
  • Synchronizované nahrávání s vkládáním timekódu (FS-H70) , pre-recording (retro cash) a živé odchytávání statických snímků (plný frame na video vstupu)
  • Flexibilní camera-mount včetně camera mount cradle
  • Jako option Ethernet LAN nebo VITEC Wi-Fi Adapter umožňující live video preview pomocí HLS nebo RTSP streamingu s dálkovým ovládáním. Kompatibilní s počítači a iOS mobilními zařízeními (IPad/Iphone).
  • FS-Remote : softwarová aplikace pro Detekci, Ovládání, Synchronizaci a Monitoring jednoho nebo několika FS-H rekordérů (Mac či PC) – založeno na HTTP API

 

M2M4ZmE1Z