Úvod » 4K/UHD kamery, příslušenství

4K/UHD kamery, příslušenství

Řadit podle 
Výrobce  

HA5 12G: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI signálu. Option - optical SPF výstup (výstupy) pro přenos signálu na dlohé vzdálenosti (až 10km).
20 660 Kč



Hi-5 12G: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata dle HDMI v2.0 a CTA-861-G standardů.
20 660 Kč



HA5 12G T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 1x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
25 720 Kč



HA5 12G 2T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně dvoukanálového Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 2x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
30 780 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Rx SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
25 720 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber TR SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
30 780 Kč



UHD / HD broadcast kamera s HDBaseT (přenos UHD/HD videa, zvuku, obousměrného ovládání s minimálním zpožděním) RovoCam je kompaktní UltraHD/HD kamera s integrovaným HDBaseT (Ethernet). Přenos UltraHD/HD videa ve vysílací kvalitě spolu s napájením a ovládáním po HDBaseT (standardní kabeláž CAT5). Implementace SONY 4K kamery (FCB-ER8300). Špičková optika, 12x optický zoom, autofocus, manuální
63 490 Kč



RovoRx-HDMI | UltraHD/HD HDBaseT přijímač Vzdálené ovládání a zobrazení nádherného UltraHD/HD videa (nekomprimovaného) z RovoCam pomocí RovoRX-HDMI a RovoControl.   RovoRX-HDMI je UltraHD/HD HDBaseT přijímač pro RovoCam. Podpora vyšších zobrazovacích frekvencí HDBaseT, integrované HDMI a audio pro UltraHD a HD workflow.   Přenos broadcast videa až do vzdálenosti 100m po standardní Ethernet
13 060 Kč



RovoRx-SDI | UltraHD/HD HDBaseT přijímač (6G/3G SDI + HDMI) Vzdálené ovládání a zobrazení nádherného UltraHD/HD videa (nekomprimovaného) z RovoCam pomocí RovoRX-SDI a RovoControl. RovoRX-SDI je UltraHD/HD HDBaseT přijímač pro RovoCam. Podpora vyšších zobrazovacích frekvencí HDBaseT, integrované čtyři 6G/3G SDI výstupy, HDMI a audio pro UltraHD a HD workflow. Přenos broadcast videa až do
25 670 Kč



12GDA : 1x6 12G Re-clocking distribuční zesilovač Miniaturní distribuční zesilovač 1x6 12G-SDI/HD-SDI/SDI. Re-clocking, cable equalization, autodetekce na vstupu, šest separátních SDI vstupů s vyrovnávací pamětí. Podpora 12G-SDI pro 4K/UltraHD přenosy po jednom kabelu.
13 090 Kč



12GM : 12G/3G/1.5G HD-SDI Multiplexer/Demultiplexer Kompaktní obousměrný konvertor Quad-Link 3G SDI / 12G. Mutiplex/demultiplex pro 4K/UltraHD/HD/SD (12G,6G,3G, 1.5G). Podpora obou způsobů přepočtu - Square Division (Quadrant), Two Sample Interleave (2SI) jak na vstupu tak na výstupu.
23 200 Kč



Pak Media Adapter s eSATA rozhraním umožňující připojení HDD úložiště (RAID, Single). Přenos až 4K 422 HQ 30fps.
2 990 Kč



ZmVhYTk0