Dual: Creative Cloud / Upgrade na Premiere CS6

02.07.2013

Creative Cloud (CC) for Teams - nový způsob distribuce ADOBE sw

Aktuální verze pouze formou pronájmu, kompletní Master Collection za 12.270,-/rok včetně všech upgradů !!

ADOBE přešlo na revoluční obchodní model nabízení software z řady Creative Suite pouze formou pronájmu. Můžete si přeplatit období 1-12 měsiců. Po tuto dobu máte přístup ke kompletní sadě kreativních nástrojů včetně jejich upgradů. Sadu lze nainstalovat na dvou počítačích za předpokladu, že v jeden čas bude využívána pouze na jednom pracovišti.
Po omezenou dobu (do 31.08.2013) je možno si za tuto vyjímečnou cenu (12.270,- SLEVA 40%) předplatit i dalších 12 měsíců. Pozor, jedná se o pronájem - licence nevlastníte, ukončením předplatného ztrácíte možnost uvedené
nástroje používat!

Pro sektor EDU a velké státní/komerční zákazníky se uvažuje o alternativním modelu prodeje. Pouze u nás dostanete počeštění (lokalizaci) Premiere CC ZDARMA v rámci dodávky!

ADOBE aktuálně zrušilo svoji technickou podporu v češtině (tlf.), tj. o důvod víc nakupovat u odborníků !!!

02.07.2013

Chcete vlastnit neomezenou licenci?

CS6 plné verze,
upgrady z CS5/5.5 zatím stále v nabídce.

Využijte nabídky verze CS6
popř.  upgradujte na CS6 z vaší
předchozí verze pokud to ještě jde ... 

Pokud vám ADOBE CC nabídka pronájmu z nějakého důvodu nevyhovuje - chcete/potřebujete sw licenci vlastnit, je stále ještě možno zakoupit verzi CS6 (samostatnou Premiere, Production Premium atd ...) jak v plné verzi, tak formou upgradu z předchozích CS5/CS5.5 verzí. Majitel starší verze již musí bohužel zakoupit plnou licenci ...Pouze u nás dostanete počeštění (lokalizaci) Premiere CS6 ZDARMA v rámci dodávky!

ADOBE aktuálně zrušilo svoji technickou podporu v češtině (tlf.), tj. o důvod víc nakupovat u odborníků !!!

 

ODZiNGU