Úvod » MATROX Video » Matrox ConvertDVI Plus - region of interest


        

Matrox ConvertDVI Plus - region of interest

 

Číslo produktu: 9_MX-CDVIPLUS
Výrobce: MATROX Video Systems
Operační systém:
:
28 100 Kč (cena uvedena bez 21% DPH)

HD-SDI Scan Converter s Genlock a Region-of-interest

Matrox Convert DVI umožňuje broadcasterům jednoduše snadno začlenit obsah z počítače, iPadu a iPhonu do vysílání. Výborně se také hodí k velkoplošným projecím živých událostí.

 

Konvertujte počítačový obsah na broadcast video

Získejte broadcast-quality video z MAc i PC aplikací jako jsou Skype, YouTube, Google Earth, FaceTime, a webovské prohlížeče. Můžete použít i sw přehrávače videa uloženeného na lokálním disku.

Read more

Genlock

Genlock na SD analog black burst (bi-level) nebo HD (tri-level) zdroj synchronizace. Použijte horizontální a vertikální timing offset pro kompenzaci zpoždění v kabeláži.

 

Region-of-interest

Matrox Convert DVI Plus lets you output just the content in a region-of-interest at the broadcast resolution you need. Simply using your mouse, you can define any region of any size from your computer display. If the content you select doesn’t match the output resolution, Matrox Convert DVI Plus provides horizontal and vertical upscaling and downscaling. The snap-to-window feature automatically generates and positions a region-of-interest over a particular image or window such as a YouTube video within a web page. Read more

Proc amp controls

Adjust the hue, chroma, saturation, and brightness levels of your output signal.

Stand-alone DVI na SDI mód konverze

Matrox Convert DVI může být použit s jakýmkoli DVI zařízením s progresivním snímkováním jako jsou průmyslové a medicínské kamery, iPad nebo iPhone, nebo počítač v jakémkoli rozlišení. Po nakonfigorování zařízení přes USB je možno Convert-DVI v stand-alone módu bez nutnosti počítače.

 

Ideální pro profesionální prezentace

Díky autodetekci na vstupu je Matrox Convert DVI ideálním zařízení pro konference, kde si jednotliví přednášející připojují své prezntační laptopy těsně před vlastní přednáškou. Bez ohledu na vstupní rozlišení, ConvertDVI automaticky konvertuje signál na přednastavený výstup.

 

Zvuk

Matrox Convert DVI přijímá stereo audio signál z Vašeho počítače. Audio je směřováno na RCA výstup Convert DVI pro odposlech a embedováno do SDI signálu. Audio a video synchronizace je udržována v celém řetězci.

 

Simultální výstup analogového a digitalního videa

Matrox Convert DVI poskytuje kompletní sadu výstupů včetně HD/SD-SDI, HD/SD analog component, S-Video, a composite. Výstupnísignál je simultálně jak na SDI tak analogovém výstupu.

 

Mnoho způsobů jako monitorovat váš výstup

Navíc k digitálním a anlogovým výstupům uživatelské rozhraní Matrox Convert DVI poskytuje živý náhled v definovaném okně.

 

Feed a downstream keyer

Over-the-shoulder graphics for news programs and lower-thirds or score tickers for sports broadcasts are easy to create from computer content. You simply scale and position your content to appear exactly where you want it on your broadcast output using the live preview window. You select background key colors from a large palette including super-white and super-black.

 

 

 

Konvertujte HDMI signály


Mnoho nových počítačů, iPhonů, iPadů má místo DVI HDMI výstup. Matrox Convert DVI může být použito s těmito zařízeními pomocí HDMI na DVI adaptéru.

 

Overlay logos and graphics

The graphic overlay feature lets you add a custom logo or graphic to the Convert DVI Plus output. You can displayed any PNG or TGA file with alpha over a YouTube video, a Skype conversation, or a Google Earth map, for example.

Konvertujte VGA (analog) signály

Pokud potřebujete použít staré zařízení s VGA (analog) výstupem je řešením Matrox DualHead2Go. Další detaily ZDE ...

MDViOGEyOT