Úvod » ADOBE Systems » Adobe Creative Cloud 2017, jednoroční pronájem


    

Adobe Creative Cloud 2017, jednoroční pronájem

 

Číslo produktu: 2_ACC
Výrobce: ADOBE Systems
Operační systém:
:
22 470 Kč (cena uvedena bez 21% DPH)

Sada všech kreativních nástrojů (Master Collection +) od ADOBE formou jednoročního pronájmu.

Kompletní sada kreativních nástrojů od ADOBE formou jednoročního pronájmu. Obsahuje poslední verze (CC2017): Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver, Muse, Flash Pro, Acrobat Pro, Audition, Bridge, Edge Animate, Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow, Fireworks, Flash Builder, InCopy, Prelude, Media Encoder, Scout, SpeedGrade, Story Plus, PhoneGap Build, Prelude Live Logger, SDK, Extension Manager a ExtendScript. CZ lokalizace Premiere CC!


CZ lokalizace Premiere CC - pouze u nás!

Adobe Creative Cloud for Teams

Adobe Creative Cloud je ucelený systém aplikací a služeb Adobe licencovaný formou předplatného. Jde o novou forma licencování software Adobe pro firmy a organizace, která zahrnuje předplatné na kreativní software a služby. V Cloudu dostáváte širokou škálu všech kreativních aplikací Adobe včetně všech exkluzivních aktualizací, spolu se spoustou dalších funkcí určených pro týmy, které činí práci v týmu, správu licencí a instalace a zavádění v organizaci, snazší než kdykoli dřív. Aplikace obsažené v Cloudu se stahují na lokální počítače, tudíž nemusíte být stále online, jak byste si mohli myslet. Jediné, co je nutné, je jednou za 99 dní připojit daný počítač k síti, aby si aplikace ověřily datum výročí předplatného.

Součástí je také celá řada služeb. A to vše za dostupný roční poplatek.

Adobe Creative Cloud je dostupný pro komerční společnosti a domácí použití, pro státní správu a samosprávu a pro školy a neziskové instituce.

Dva plány předplatného

Adobe nabízí dva plány předplatného na Creative Cloud for teams – Complete plan a Single App plan. Complete plan zahrnuje všechny desktopové aplikace Adobe CC, speciální služby a další exkluzivní funkce a výhody. Potřebujete-li ovšem jen jeden CC produkt, jako např. InDesign CC nebo třeba InCopy CC, máte k dispozici Single App plan pro vámi zvolený samostatný produkt. Obě varianty lze samozřejmě kombinovat a vaše organizace může současně používat v jednom účtu Creative Cloud několik licencí Complete a k tomu další licence Single App různých aplikací.

U obou plánů je k dispozici intuitivní webová administrátorská konzole, pomocí které administrátor může snadno přidávat, sledovat a přesouvat licence ve firmě či organizaci v rámci licence pro členství v Cloudu – platí to jak pro Complete plan, tak pro Single App. užbě Creative Cloud™ je zahrnuto vše, co potřebujete pro intuitivní a společnou tvorbu.

Creative Cloud Complete plan

Kompletní plán nabízí zákazníkům nejnovější kreativní desktopové aplikace, služby a obchodní nástroje, které potřebují pro tvorbu té nejzajímavější práce a ke spolupráci s ostatními.

Co je součástí:

 • Veškeré Adobe CC desktopové aplikace*, plus Acrobat a Lightroom, dále přístup ke všem updatům a novým verzím okamžitě, jakmile jsou k dispozici
 • 100 GB cloudového úložiště na každou licenci pro sdílení souborů a spolupráci
 • Expertní podpora Adobe, včetně dvou individuálních sezení s produktovým expertem Adobe za rok
 • Přístup ke službám Creative Cloud jako je TypeKit, Story CC, Behance ProSite, Kuler, a integrace s Touch App
 • Přístup k Business Catalyst® a až pěti hostovaným serverům
 • A centralizovaná administrátorská konzole (Admin Console) pro snadné přidávání, sledování a přesouvání licencí

* Seznam aplikací v Creative Cloud Complete: Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver, Muse, Flash Pro, Acrobat Pro, Audition, Bridge, Edge Animate, Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow, Fireworks, Flash Builder, InCopy, Prelude, Media Encoder, Scout, SpeedGrade, Story Plus, PhoneGap Build, Prelude Live Logger, pomocná aplikace Creative Cloud, herní sada SDK, Extension Manager a sada nástrojů ExtendScript.

Creative Cloud Single App plan

Single app-plan je skvělou nabídkou pro zákazníky, kteří primárně při své kreativní práci využívají pouze jeden produkt, a zároveň chtějí díky Creative Cloudu zůstat na špici využíváním nejnovějších a nejlepších funkcí.

Aplikace dostupné v Single Appl plánu:

Adobe Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign® CC, Adobe Muse™ CC, Dreamweaver® CC, Flash® Professional CC, Adobe Premiere® Pro CC, After Effects CC, Audition® CC a InCopy® CC.

Co je součástí:

 • Jedna desktopová aplikace CC podle vaší volby spolu se všemi updaty a novými funkcemi ihned, jakmile jsou dostupné
 • Přístup ke všem dalším CC desktopovým aplikacím ve formě 30 denní zkušební verze
 • 20 GB cloudového úložiště pro sdílení souborů a spolupráci
 • Přístup k Behance ProSite pro publikování vaší práce přední světové kreativní komunitě
 • Centralizovaná administrátorská konzole (Admin Console) pro snadné přidávání, sledování a přesouvání licencí
ZDVlZTZh