Úvod » Breakout boxy, střihové karty » AVID Artist | DNxIV (AJA)


        

AVID Artist | DNxIV (AJA)

 

Číslo produktu: 14_A-DNXIV
Výrobce: AJA Video
Provedení, rozhraní:
Operační systém:
:
73 920 Kč (cena uvedena bez 21% DPH)

AVID Artist | DNxIV (AJA)

4K/UltraHD Thunderbolt™ 3 rozhraní s ověřenou kvalitou bez kompromisů (OEM AJA)

AVID Artist DNxIV je broadcast breakout box pro záznam a přehrávání videa. Obsahuje všechna profesionální video/audio rozhraní s podporou nejnovějších 4K/UltraHD, HFR, HDR workflow. Přenosová rychlost Thunderbolt 3 umožňuje Io 4K zpracovávat širokou škálu formátů od SD po HD, UHD, 4K se snímkovou frekvencí až 60p přes 12G-SDI a HDMI 2.0 fyzická rozhraní. Podpora HDR10 a HLG.

Všechny vstupy/výstupy které potřebujete

Avid Artist | DNxIV poskytuje všechny profesionální analogové i digitalní vstupy/výstupy, které jsou třeba v dnešní diverzifikované media produkci. Od 4xSDI 12G/6G/3G-SDI, HDMI 2, a DB-25, po XLR, LTC, RS-422, včetně konektoru pro sluchátka máte k dispozici celou řadu propojení.

Rozšiřte svoje možnosti

Kompaktní v rozměrech ale obrovsky všetranný Avid Artist | DNxIV zvyšuje vaše schopnosti při tvobě medií. Rozšiřuje standardní pracovní postupy záznamu, monitoringu a výstupu. Využijte jeho přenositelnost při práci na projektech mimo studio. Náhrávejte podcasty díky snadnému posunu zvuku, monitorujte HDR, synchronizujte s externími hodinami, ovládejte páskové stroje pro přesný záznam. Brzy budete mít dokonce možnost používat rozhraní jako 8-mi kanálové audio surround odposlechové řešení.
ZDI4MGEw