Úvod » GrassValley » GrassValley Edius Pro 8.5 / střihový software


        

GrassValley Edius Pro 8.5 / střihový software

 

Číslo produktu: GV-EDIUS8
Výrobce: Grass Valley
Operační systém:
:
12 970 Kč ( cena uvedena bez 21% DPH )

 

 


Více formátů, Více Real-Time

EDIUS Pro 8 je nejrychlejší a nejuniverzálnější real-time střihový software.

4K, 3D, HD, SD a skoro jakékoli formáty od 24x24 do 4Kx2K, vše kombinovatelné v jedné časové ose dokonce s kontejnery, vše v reélném čase bez propočtů.

EDIUS Pro 8 znamená více formátů více rozlišení v reálném čase v duchu Edit Anything, Fast. EDIUS Pro 8 je perfektní finalizační nástroj jak pro zpravodajství, reportáže a studiové programy, tak pro firemní, dokumentární, a 4K divadelní produkce.

EDIUS podporuje kvalitní breakout boxy Matrox MXO2 mini / LE (PCIe, Exprescard34, Thunderbolt) pro zachycování a přehrávání videa s realtime up/down/cross konverzí.

 

Optimalizován

EDIUS Pro 8 těží z výhod technologie Intel Quick Sync Video – implementované do vetšiny stávajících Core i3, i5 a i7 procesorů. Intel Quick Sync Video umožňuje velmi rychlý export H.264 souborů a jejich úžasně plynulé přehrávání, dokonce i když budete střihat 4K materiál.

Organizován

Nový GV Browser jenž přichází s EDIUS Pro 8 je perfetní nástroj pro organizaci vašich video klipů a statických obrázků před vlastním střihem.

 

Spolupracuje s ostatními

EDIUS Pro 8 je otevřený harwaru třetích stran, vstupně/výstupním rozhraním od Blackmagic Design, Matrox a AJA Video Systems. EDIUS Pro 8 také podporuje AAF projektový import/export barevných korekcí s DaVinci Resolve.

 

 

 

Co je velké může být malé

EDIUS Pro 8 umožňuje práci na starších a méně výkonných PC a laptopech díky Low-resolution proxy střihovému módu. To znamená, že nepotřebujete poslední nejdražší a nejvýkonnější hostitelské systémy pro práci s EDIUS Pro 8.

Transkódování


S
bezkonkurenční real-time video překódovací technologií, vám EDIUS Pro 8 dává možnost převádět mezi 4K, HD a SD rozlišením, poměrem stran, a obnovovacím kmitočtem, vše v reálném čase.
YzMwZjVhOT