Úvod » AJA Video

AJA Video

Řadit podle 
Výrobce  

Osvědčené kvalitní převodníky AJA nyní se sníženou cenou a včetně zdroje DWP-U-R1! Již nemusíte z cenových důvodů sahat po méně kvalitních alternativách. TOP převodníky AJA ověřené v broadcast prostředí jsou nyní dostupné široké veřejnosti.
 



HA5 12G: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI signálu. Option - optical SPF výstup (výstupy) pro přenos signálu na dlohé vzdálenosti (až 10km).
19 680 Kč



Hi-5 12G: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata dle HDMI v2.0 a CTA-861-G standardů.
19 680 Kč



HA5 12G T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 1x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
24 500 Kč



HA5 12G 2T: HDMI 2.0 na 12G SDI Converter s embedovaným zvukem, včetně dvoukanálového Single Mode LC Fiber Tx SFP HDMI 2.0 na 4K/Ultra HD 12G-SDI konvertor. Převod HDMI na 2x 12G-SDI 4K/UltraHD/2K/HD. 8 HDMI kanálů zvuku nebo 2 kanály analogového audia mohou být embedovány do výstupního SDI (popř. Fiber) signálu. Včetně 2x Fiber (až 10km) vysílače (Single Mode LC Fiber Tx SFP).
29 290 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber Rx SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
24 500 Kč



Hi-5 12G R: 12G SDI na HDMI 2.0 Converter s embedovaným zvukem, včetně Single Mode LC Fiber TR SFP Hi5-12G Mini-Converter převádí 12G-SDI na HDMI 2.0 s fantastickou věrností obrazu a podporou HFR až do 60p pro 4K/UltraHD. Hi5-12G umožňuje snadný (cenově efektivní) monitoring signálu z profesionálních 4K 12G-SDI zařízení na nových HDMI 2.0 monitorech. Pomocí Hi5-12G lze také generovat HDR metadata
29 290 Kč



Io 4K 4K/HD rozhraní pro Thunderbolt™ 2 Io 4K je brodcast breakout box pro záznam a přehrávání videa. Obsahuje všechna profesionální video/audio rozhraní pro připojení nejnovějších 4K a UltraHD periferií. Přenosová rychlost Thunderbolt 2 umožňuje Io 4K zpracovávat širokou škálu formátů od SD po HD, UHD, 4K přes SDI i HDMI fyzické rozhraní. Professional Connectivity Io 4K has the connectivity
46 800 Kč



Io 4K Plus 4K/UltraHD Thunderbolt™ 3 rozhraní Io 4K plus je broadcast breakout box pro záznam a přehrávání videa. Obsahuje všechna profesionální video/audio rozhraní s podporou nejnovějších 4K/UltraHD, HFR, HDR workflow. Přenosová rychlost Thunderbolt 3 umožňuje Io 4K zpracovávat širokou škálu formátů od SD po HD, UHD, 4K se snímkovou frekvencí až 60p přes 12G-SDI a HDMI 2.0 fyzická rozhraní.
58 410 Kč



4K/UltraHD a 2K/HD broadcast produkční kamera CION je broadcast 4K/UltraHD a 2K/HD produkční kamera od AJA. Záznam do střihových "direct to edit-ready" Apple ProRes 4444 až do 4K 30fps, ProRes 422 až do 4K 60fps, nebo výstup v AJA Raw až do 4K 120fps. CION má unikátní nádherný design a vyjímečnou funkčnost. Špičková optika, kvalitní 4K CMOS snímač 22.5x11.9 mm, PL lock, 4x3GG-SDI hlavní
136 560 Kč



UHD / HD broadcast kamera s HDBaseT (přenos UHD/HD videa, zvuku, obousměrného ovládání s minimálním zpožděním) RovoCam je kompaktní UltraHD/HD kamera s integrovaným HDBaseT (Ethernet). Přenos UltraHD/HD videa ve vysílací kvalitě spolu s napájením a ovládáním po HDBaseT (standardní kabeláž CAT5). Implementace SONY 4K kamery (FCB-ER8300). Špičková optika, 12x optický zoom, autofocus, manuální
60 540 Kč



Stream, Záznam, Distribuce H.264 stiskem jednoho tlačítka AJA HELO je nové stand-alone zařízení pro H.264 streaming a záznam. HELO obsahuje obě SDI i HDMI rozhraní se simultánní možností přenosu videa do CDN (Content Delivery Network) a jeho záznamu ve vysoké kvalitě do H.264 souboru na SD kartu, USB flash nebo na síťové úložiště. HDMI / 3G-SDI streaming, recording stand-alone box (bez nutnosti
30 580 Kč



MTg1OTQ4O